Стань яскравішою!

Види манікюруманікюр Панда

Як зробити манікюр «Панда»?

види манікюру

Навесні і влітку цього року в моді кілька принтів, серед яких виділяються тваринний (зебра, леопардовий, зміїний), квітковий, морський і абстракція. Манікюр, якому ми присвятили сьогоднішній майстер-клас, є яскравим представником тваринного принта.


Манікюр «Панда»: покроковий майстер-клас

Для створення малюнка на нігтях у вигляді панди вам знадобляться:

  • безбарвний базовий лак
  • білий лак з тонким пензликом
  • лак чорного відтінку
  • ДОТС або тонкий гачок для в'язання
  • листок паперу.
види манікюру

Крок 2. Далі візьміть білий лак з тонким пензликом для малювання, намалюйте кордон голови панди, щоб потім було зручніше зафарбовувати всередині. Після цього зафарбуйте вийшло простір. Зачекайте кілька хвилин, щоб лак висох.

види манікюру

Крок 3. Візьміть листок паперу, капніть туди трохи чорного лаку. Потім візьміть ДОТС або звичайний тонкий гачок для в'язання (в крайньому випадку, підійде стара ручка). Умочіть кінчик Дотса / гачка / ручки в чорний лак, і поставте очі панди і носик.

види манікюру

Крок 4. Потім капніть трохи білого лаку на аркуш паперу, витріть ДОТС / гачок / ручку і умочіть його в білий лак. Проставте білі точки в очі панди.

Також потрібно намалювати вушка панди: візьміть чорний лак і акуратно пензликом промальовувати напівкруглі або круглі вушка.

види манікюру

Крок 5. Завершити манікюр «Панда» допоможе прозорий лак, покрийте їм ваші нігті.

види манікюру
МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.