Стань яскравішою!

Види манікюрумодний манікюр

Модний манікюр. Новий місячний, з брендовими логотітамі і прикрасою кутикули

Використання логотипів знаменитих модних будинків поза дизайнерських виробів є моветоном. Модниця не гляне на сумку китайського виробництва з логотипом світового бренду. Порушити це правило модного хорошого тону вирішили нейл-дизайнери. У нинішньому сезоні вони пропонують розміщувати в якості декору логотипи Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Dior, Lagerfeld.


види манікюру

У нейл-моду знову повернулося мереживо. Ажурне плетиво - ще один тренд сезону осінь-зима 2017-2020. Дане рішення вже мало успіх, тому накопичено значний досвід в нанесенні мереживних узорів на нігті. Майстри використовують з пеціально манікюрне мереживо, шаблони, ну і, власне, вміння створювати вигадливий малюнок пензлем.

види манікюру

З минулих сезонів дизайнери запозичили "мармурову" тему. Тобто, модним залишається покриття, що імітує зріз мармурового каменю. Втім, природні фактури цієї осені в нейл-дизайні успішно представляє і бірюза.


види манікюру

Ну, а проти пафосу і сумній солідності в модному манікюрі виступають застібки-блискавки. Вони розташовуються на нігтях уздовж і поперек, в закритому або розхристаному вигляді. Найчастіше подібне оформлення використовується для "основи з деніму", але "блискавка" виблискує "і на чорному або золотистому покритті.

види манікюру

До речі, про сяйві і блиску. У модному дизайні сезону осінь-зима 2017-2020 присутні стрази і камені, як би цьому не опиралися прихильники мінімалізму. Ще одним джерелом відблисків стало "бите скло", тобто спеціальні декоративні пластини з голографічним ефектом.

види манікюру

Матове покриття майже не зустрічається в переліку актуальних варіантів. Але модний дизайн з "краплями дощу" неможливий без матової основи.

види манікюру

Новий сезон прийшов з новими техніками. Це новий місячний манікюр. Такий спосіб нанесення покриття прийшов з Азії. Лунки в цьому випадку формують за допомогою контрастних кольорів або, навпаки, з близьких відтінків однієї гами.

І ще одне нововведення - покриття для кутикули. Дизайнерам, очевидно, стало тісно в рамках нігтьової пластини і вони вирішили розширити поле для творчості. Таке рішення вже пропонувалося модницям минулого літа, але оскільки широкого поширення воно не набуло, то все ще числиться в свіжих ідеях. Отже, восени кутикулу слід прикрашати блискітками, тонкими смужками фольги або наклейок.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.