Стань яскравішою!

Види манікюруногтевой сервис

ногтевой сервис

манікюр в домашніх умовах будинку

Манікюрний процес ділиться на безліч класифікацій. Якщо розглядати по способам обробки, манікюр буває обрізним і не обрізних. Обрізний, інакше класичний, виконується спеціальними кусачками, якими зрізається кутикула, а не обрізної - виконується дерев'яною паличкою з апельсинового дерева і нанесенням масла, яке розм'якшує кутикулу.


Такий вид манікюру є найбезпечнішим з усіх видів, так як виключає можливість травмування і надалі освіти задирок. Чи не обрізний манікюр може виконуватися за допомогою спеціального приладу в комплекті з різними насадками. Такий манікюр називається апаратним. Однією з нових технологій догляду за нігтями є японський манікюр. Всі складові для цього виду манікюру мають склад з натуральних мінеральних компонентів і воску. При роботі цим методом не застосовуються залізні інструменти та пилочки, що дозволяє зберегти цілісність пластинки нігтя. Застосування японського манікюру покращує стан нігтів, вони стають твердими і міцними, уповільнює зростання кутикули.


манікюр

Існують і такі види манікюру, як комбіновані. Вони не тільки покращують стан шкіри рук, усувають запалення і мікротріщини, але оздоровлюють нігті. До них відноситься гарячий манікюр, в процесі якого руки розігріваються спочатку в теплій воді з додаванням спеціального лосьйону, потім наноситься спеціальне масло для розм'якшення кутикули. Цей вид підходить для відновлення нігтів в осеннее- зимовий період і застосовується при сухості шкіри рук. SPA-манікюр припаде до душі жінкам витонченим і ніжним, так як дозволяє розслабитися і відпочити під час проведення процедури. Він включає в себе обробку м'яким пілінгом і нанесення на шкіру крему з поживними компонентами, необхідними для зволоження.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.