Стань яскравішою!

Види манікюрувиди френча

види френча

види манікюру

класичний френч

Класичний французький манікюр на натуральних нігтях можна зробити декількома способами:
1. Не використовуючи ніяких допоміжний інструментів, просто покрити ніготь тілесним лаком, потім взяти білий лак і двома рухами покрити край нігтя: перший рух від лівого краю нігтя в середину, друге рух - від правового краю в середину. Потім покрити ніготь безбарвним лаком і все, френч готовий. Така техніка підходить не всім. Далеко не кожна дівчина може ось так відразу широким пензлем від лаку намалювати гарний френч, тому спробуйте цю техніку - якщо вийшло - добре, не вийшло - пробуйте наступну.

2. Про наступну техніці докладно описано в нашій статті - як зробити французький манікюр в домашніх. Для цієї техніки Вам знадобитися тоненька пензлик, яку можна купити в великих канцелярських магазинах (розмір пензля 0 або 1). Покриваємо ніготь тілесним лаком, потім прорисовуємо лінію, від якої буде починатися біла частина нігтя. Малювати цю лінію можна або лаком або акриловою фарбою (її також можна купити в великих канцелярських магазинах). Потім зафарбовує білим лаком територію від білої лінії до краю нігтя і покриваємо безбарвним лаком! Цей спосіб виконання френча дозволяє створити ідеальний френч, зробити лінію переходу від тілесного кольору до білого ідеальної і однаковою на всіх нігтях.
3. Якщо Вам не підійшли перераховані способи виконання класичного френча, то можете скористатися третім! Для цього Вам знадобляться спеціальні смужки-наклеечки (вони продаються в більшості магазинів, де продаються лаки і інші аксесуари для манікюру, а також в Оріфлейм і в Ейвон). Також покриваємо ніготь тілесним лаком, чекаємо поки він гарненько висохне, приклеюємо наклейку, яка відмежувати частину нігтя, яку нам потрібно покрити білим лаком. Покриваємо кінчик нігтя білим лаком, знову ж чекаємо поки він гарненько просохне. Потім знімаємо наклейку і покриваємо ніготь прозорим лаком. Недоліком цього способу є те, що знімаючи наклейку, ми часто відриваємо частину лаку, а також з наклейкою ми не можемо зробити більш вигнуту граціозну лінію френча.

Більш докладно прочитати про техніку виконання френча Ви можете прочитати в нашій статті: «Як зробити французький манікюр в домашніх умовах»

Іншим видом френча є кольоровий френч. Адже білий колір не єдиний! Ви можете покрити кінчики нігтя будь-яким кольором, можете пофарбувати кінчики в червоний колір під колір червоної помади на губах або під колір червоних туфель! Можете пофарбувати кінчики в чорний. До речі, чорний френч є другим за популярністю в Європі. Можете прикрасити кінчики яскраво малиновим! Все залежить від Вашої фантазії і Вашого настрою!


види манікюру

червоний френч чорний френч

кришталевий френч

А можна додати в прозорий гель трохи вітражного фарби, і Ваші скляні нігті придбають колір! У Вас на кінчиках нігтів може бути рожеве скло, жовте, блакитне, салатова і будь-який інший! Особливо популярний цей вид френча навесні і влітку, коли сонячні промені просвічують через скляні кінчики нігтів і підкреслюють їх скляною і витонченість!
продовжуємо перераховувати види френча!
Ще один вид френча, про який хотілося б розповісти - це декоративний френч. Про нього можна говорити довго! Декоративний френч - це френч, при якому кінчик нігтя прикрашається чим завгодно! Так Так саме так! Майстри манікюру прикрашають кінчик штучного нігтя і блискітками, і слюдою, і фимо-фруктами, і черепашками, і шматочками ланцюжків, і частинами годинникового механізму, і шматками доларів, і шматками обпалених карт. На жаль, на натуральних нігтях так не розійдешся!
Тепер поясню більш детально, як виконується декоративний френч. Майстер манікюру комуфляжним гелем або акрилом (тілесного кольору) робить імітацію натурального нігтьового ложе, у майстрів це називається «подовження», а кінчик нігтя спочатку прикрашає блискітками, слюдою або ще чим-небудь, а потім заливає гелем. Тобто дизайн перебуває ніби під гелеевим склом! Якщо покласти тільки блискітки - вийти френч-міленіум. Можна покласти черепашки (використовують справжні мушлі, які збирають на берегах моря) і залити їх гелем з додаванням блакитний вітражного фарби. Тоді черепашки виходити як ніби в морській безодні!
Декоративний френч з фимо-фруктами. Фимо-фрукти - це маленькі фруктики, квіточки, метелики і так далі, зроблені з фимо-глини. Вони продаються у вигляді паличок, які майстри тоненько нарізають, і кожен шматочок виглядає як окремий фруктик або квіточку! Їх також кладуть на кінчик нігтя і заливають гелем.

френч з фимо-фруктами

Можна викласти кінчик нігтя гелем жовтого кольору, а потім просвердлити фрезою (у майстрів манікюру є спеціальні бор-машинки) дірочки - вийде сирний френч! Цей дизайн можна виконати і на натуральних нігтях, пофарбувавши кінчики нігтів жовтим лаком, а дірочки намалювавши фарбою (правда сир буде не такий правдоподібний як на штучних нігтях).

сирний френч

Змішавши певним чином білий гель з кольоровим і виклавши його на кінчик нігтя, можна створити мармуровий френч. Досвідчені майстри роблять кінчики дуже схожими на справжній мармур.
Всередину кінчика нігтя можна помістити акрилову ліплення. Майстер при Вас сліпить з акрилу будь-які квіти (троянди, ромашки, орхідеї) і покриє їх прозорим гелем.
Також під гель можна «закатати» все, що тільки спаде на думку: і шматочки ланцюжка, і стрази, і бісер і паєтки, якими прикрашено Ваше плаття! А можна промальовувати на френчі забарвлення Вашої сорочки!

перераховані вище види френча відрізняються забарвленням кінчиків, але френчі також можуть відрізнятися за формою, а саме за формою лінії посмішки! Цим милим словосполученням «лінія посмішки» майстра манікюру називають кордон між кольоровий і тілесної частиною френча. На прикладі класичного френча, ніж улибестее лінія посмішки, тим довше у неї «вусики» - тобто зони, де білий колір входить в тілесний. Френч можна робити з довгими усищами або зовсім не улибістим. Можна робити симетричним і асиметричні, наприклад, тільки з одним довгим вусиком. Можна зробити скошений френч, пройшовшись білим лаком по кінчику просто навскіс. Френч може бути з трикутної лінією посмішки або з хвилястою.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.