Стань яскравішою!

Види манікюрувиди інструменту

види інструменту

Мабуть, почнемо з самого поширеного інструменту, який нам здають на заточку, це манікюрні кусачки (так само їх називають просто щипчики або ножиці для кутикули). Цей інструмент нам здають за заточку частіше тільки тому, що у манікюрних кусачок найжорсткіші вимоги до стерилізації, так як він може переносити різні віруси, в тому числі і ВІЛ (на відміну від тих же перукарських ножиць). Йтиметься саме про кусачки, якими обробляють кутикулу. Отже, ось найпоширеніші види манікюрних кусачок:


Перша класифікація це по виду з'єднання полотен:

  • Гвинтове з'єднання полотен
  • муфтове з'єднання

Друга класифікація це по виду разжимного (поворотного) механізм манікюрних кусачок:

  • одинарна пружина
  • подвійна пружина
  • спіральна пружина

Пре перевірки якості заточки манікюрних кусачок (щипців, ножиці для кутикули) потрібно подивитися на просвіт кусачки, необхідно, що б вони замикалися плавно, починаючи з кінчика і закінчуючи п'ятою (а не навпаки або як то по-іншому). Далі потрібно перевірити, що б заточені кусачки різали поліетилен, що не чіпляючи його і по всій довжині.


Губки у кусачок повинні бути рівні і не великі.

Так само хочеться відзначити, що дійсно на ВІДМІННО, можна заточити далеко не кожен інструмент, тому що марка стали, з якої зроблені манікюрні щипчики, так само відіграє велику роль. Радимо Вам користуватися тільки якісними інструментами, таких виробників, як Ерудит, Олтон і т.п. , Тому що ними приємно працювати і заточку вони тримають довше.

Основні проблеми, які можуть виникнути в ході експлуатації манікюрних інструментів:

2) Зламалася поворотний механізм кусачок (пружинка). Це відбувається досить часто, особливо коли у Вас дуже багато манікюрів в день. Пружинка просто надламується через частого згинання / розгинання. Пружинку можна біс проблем замінити. Єдине, через що можуть виникнути труднощі, так це через те, що деякі пружинки кріпляться до ручки гвинтовим з'єднанням (в цьому випадку проблем немає, потрібно просто викрутити цей гвинт), а деякі за допомогою заклепки (в цьому випадку її потрібно вибивати (або висвердлюють), що викликає не великі складності).

3) Після заточки манікюрні кусачки стали туго ходити. Це відбувається з тієї причини, що стрижень, який з'єднує дві складові частини щипців, стирається, через що в них з'являється люфт, який перед заточуванням потрібно обов'язково усунути. Цей люфт забирається за допомогою керна, за яким вдаряється молотком, по стрижні, який з'єднує дві половинки кусачок. Внаслідок цього, люфт забирається і через те, що стрижень трохи розплющується всередині кусачок, власне через це і виникає Тугість при змиканні кусачок після заточки. Якщо Ви це помітили, то просто скажіть майстру, який заточував Ваш інструмент і він, за допомогою масла, без проблем його розробить до легкого ходу.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.