Стань яскравішою!

Види манікюруВодний манікюр

Водний манікюр. Який лак краще використовувати?

водний манікюр

Як зробити якісний водний манікюр?

статті

Нейл-дизайн настільки багатий техніками свого виконання, що, при бажанні, модниці можуть щодня хизуватися новим барвистим манікюром. Особливо цінуються такі нігтьові дизайни, які можна виконувати самостійно, не звертаючись до майстрів нігтьового сервісу. Водний манікюр - один з видів нейл-дизайну, який можна створити в домашніх умовах. Для цього потрібно небагато - тепла вода, жирний крем для рук, щоб обробити ним околоногтевую тканину, кілька лаків, зубочистки або голочки і серветка. Особливу увагу слід приділити лаків для нігтів, які будуть використовуватися для створення манікюру за допомогою води.


По-перше, слід звернути на сполучуваність квітів. Погано поєднувані між собою кольору зіпсують зовнішній вигляд манікюру. При його створенні повинні бути присутніми контрастні тони - світлий, темний, а так само при бажанні можна взяти проміжний тон. Найкраще використовувати від двох до чотирьох видів фарб - тоді манікюр буде виразним, але не викликає. Для виконання водного манікюру найкраще підходять свіжі політури різних кольорів. Відмінно виглядатимуть візерунки, які виконані одночасно матовими емалями і перламутровими политурами різних кольорів.


Наприклад, можна взяти перламутровий лакец блакитного кольору і рожеву матову емаль. Щоб трохи розбавити монотонність квітів можна чергувати блакитний і рожевий лакец з білою емаллю або іншим контрастного кольору. Чим більше різні за колірною гамою кольору використовуються, тим красивіше буде результат.

Консистенція так само має велике значення. Той лак, який вже був у використанні для покриття нігтів, для цих цілей може не підійти, так як з часом він стає занадто в'язким і погано розтікається по поверхні води. Густий лакец не слід використовувати, а так само не потрібно використовувати політури, розбавлені ацетоном, так як вони змішаються з водою, і задуманий водний манікюр створити не вийде. Однак, і занадто рідкі фарби, які дуже зручні для малювання французького манікюру, не підійдуть - вони змішаються з водою і стають занадто прозрачними, таким чином втрачають свою ефективність. Бажано, щоб всі використовувані лаки були однієї фірми. Створити шедевр за допомогою води і дешевих лаків не вийде - в них міститься велика кількість ацетону, а ацетоносодержащіе лаки для такого нейл-дизайну не підходять.

Високоякісний лак найкраще підходить для цього манікюру. Ще слід враховувати, що на поверхні води фарби дуже швидко застигають, тому швидковисихаючі політури не підходять.

Варто зауважити, що фарба при водному манікюрі витрачається у великих кількостях, так як для того, щоб малюнок вийшов чітким, в воду треба з флакончика налити рідину, а потім вже додавати різнокольорові крапельки. Всі фарби в процесі роботи слід тримати відкритими, так як при цій техніці виконання потрібні швидкі дії.

Рекомендовано купувати лак для водного манікюру в маленькій ємності. Після 2-3-х разового використання однієї баночки лаку його краще замінити новим. Не варто про запас купувати зайвий флакон для водного манікюру. Він швидко висихає, та й витрачається теж швидко, більше десь в три рази, ніж потрібно для виконання звичайного класичного манікюру.

Візерунки, які створюються за допомогою водного манікюру, можуть бути найпростішими (лініями, колами), а можна створювати флористичні шедеври.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.