Стань яскравішою!

Види манікюруМанікюрні ножиці

Манікюрні ножиці.

Руки можуть багато розповісти про людину. До них постійно прикута увага оточуючих, оскільки руками доводиться здійснювати безліч дій. Їх стан - одна зі складових іміджу господаря. Доглянуті руки і красиві нігті з акуратним і свіжим манікюром - красномовніше за слова. Величезним помічником в досягненні належного ефекту стають правильно підібрані манікюрні ножиці. Саме з їх допомогою можна добитися тієї краси нігтів і кутикули, яка яскраво продемонструє статус і успішність людини. З ножицями фірми Золінберг Ви зможете собі це дозволити!


Одним з найпопулярніших видів манікюрного інструменту є кутікульние манікюрні ножиці. Вони призначені для видалення кутикули. Це витончений інструмент з тонкими, гострими лезами і м'яким ходом, що дозволяє зрізати ніжну за структурою шкіру кутикули. Такі спеціальні ножиці для кутикули роблять процес її видалення простим і легким, що не вимагає фізичних зусиль.

Інструмент має тонкі і закруглені кінчики, що дозволяють проводити досить травмоопасную процедуру з мінімальними ризиками. Для різних типів кутикули виробляються відрізняються за параметрами ножиці. Ніжна кутикула вимагає інструменту з найтоншим полотном і ножами, схожими на голочки, які іноді так і називають "ножиці-голки". Вони можуть підчепити ніжну кутикулу, зрізати її акуратно, без надривів.
Такий інструмент не підійде для щільної кутикули. В цьому випадку слід купувати кутікульние манікюрні ножиці з товстим полотном і ножами, які також здатні обробляти сухі ділянки шкіри бічних валиків нігтів. Існує також інструмент для нормального типу кутикули.

Манікюрні ножиці для нігтів

Одним з основних вимог догляду за нігтями є їх красива форма, створювати яку допомагають ножиці для нігтів. Вони мають спеціальну форму, що дозволяє обрізати ніготь і надати йому бажану лінію. Цей інструмент, звичайно, характеризується наявністю міцних лез середньої товщини, а також прямий або трохи округлої форми. Такі ножиці не допоможуть лише тим, чиї нігтьові пластини відрізняються високою щільністю. У тому випадку краще використовувати інший інструмент - спеціальні кусачки.

Якщо Вам потрібні ножиці або манікюрний набір в подарунок, можете подивитися про те, як вибрати цей подарунок тут.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.